Usługi poligraficzne


Już od 1996 roku firma Sikor Soft zajmuje się usługami poligraficznymi w szerokim tego słowa znaczeniu. Proponujemy Państwu wykonanie całości prac, od początkowego projektu, aż po finalny produkt. Dzięki szerokim kontaktom na rynku poligraficznym możemy Państwu zaoferować szeroką gamę wykonywanej usługi, jak także zapewnić konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm.

W nawiązaniu do potrzeb rynku, oferujemy Państwu nie tylko standardowy druk metodą offsetową i sitodrukową, nie tylko druk materiałów reklamowych metodami sitodruku i tampodruku, ale także wysokojakościowe (do 1200DPI) wydruki laserowe do formatu A4, jak także kolorowe wydruki (do 720DPI) atramentowe. Dzięki temu nie musicie Państwo szukać wykonawców na niskonakładowe prace biurowe.

W celu polepszenia jakości współpracy oferujemy Państwu już przy niskich nakładach (prace o wartości rzędu 200zł wzwyż) dowóz gotowych produktów w obrębie Warszawy (dla innych miejscowości - dowóz odpłatny, chyba że są to wysokonakładowe prace), ewentualnie proponujemy wysyłkę prac kurierem lub za pomocą Poczty Polskiej.

W celu zapoznania Państwa z przykładową ofertą proponujemy pobrać przykładowy cennik.